Miska z pokrywką – Borner Polska

Szerokie przystosowanie do produktów z serii hebel i szatkownic kuchennych do warzyw. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu miski, świeżo starte warzywa trafiają od razu do miski. W ofercie sklepu Borner znajdziemy miski z pokrywką jak i bez o różnych kształtach i kolorach. Miski z pokrywką to idealne uzupełnienie do szatkownic i hebli.

Specjalna miska do szatkownicy?

Miska z pokrywką umożliwia nam bezpośrednie ścieranie warzyw i nie tyko prosto do pojemnika. Oszczędność czasu, czystość oraz precyzja. To aspekty, być może oczywiste, ale bez prawidłowo dostosowanych narzędzi kuchennych zaczynają one być nieosiągalne. Miski z pokrywką do szatkownic mogą nam pomóc przykładowo w szybszej i bardziej produktywnej pracy w kuchni. Właściwie opracowany kształt miski ma na celu bezproblemowe szatkowanie warzyw do wnętrza pojemnika w taki sposób, aby krojone warzywa lub owoce trafiały bezpośrednio do miski. Z kolei pokrywka pozwala nam na odstawienie wcześniej poszatkowanych warzyw i zajęcie się innymi przygotowaniami w kuchni. W ten sposób znajdujące się wewnątrz warzyw nie będą narażone na wysuszenie. Miski z pokrywką Borner to kolejna propozycja sklepu, która ma na celu uproszczenie gotowania na co dzień.


Zobacz także: szatkownice do warzyw, tarki kuchenne, akcesoria do dekoracji potraw, obieraczki proste do warzyw, zestaw noży kuchennych.

Filters