POKRYWKI SZKLANE ŻAROODPORNE

Gastronomia to dziedzina, która wymaga od nas nie tylko odpowiednich umiejętności kulinarnych, ale także specjalistycznego sprzętu kuchennego, który ułatwi nam proces przygotowywania potraw. Pokrywka na naczynia żaroodporne od producenta Borner to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości szkła, które jest szczególnie wytrzymałe. Dopasuj nową pokrywkę do naczynia żaroodpornego i korzystaj z nowoczesnych form pieczenia mięs, ryb, warzyw i nie tylko.

Charakterystyka szklanych pokryw do naczyń żaroodpornych

Klasyczne wzory szklanych pokryw żaroodpornych to element charakterystyczny dla niemieckiego producenta Borner Polska. Przystosowane są do pieczenia potraw we wszystkich typach piekarników do 260°c. Naczynia żaroodporne wraz z przykrywką szklaną tworzą idealną całość. Szklane pokrywki mają zastosowanie dla garnków, patelni i brytfann. Przygotowane potrawy można również przetrzymywać w lodówce i zamrażalniku co daję nam także dodatkową funkcję do wykorzystania. Pokrywka jest dodatkowo wyposażona w uchwyt. Szklane przykrycia żaroodporne są dostępne w sklepie w kilku rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Wróć do: naczynia do kuchni 

Zobacz także: szklane brytfanny kwadratowe, garnki z powłoką tytanową, patelnie z powłoką tytanową, pokrywka do naczynia żaroodpornego.

Filters