Patelnie niskie


show blocks helper

Color +

Price

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Patelnie niskie do smażenia – Borner

Powstała na bazie materiałów ceramiczno-tytanowych patelnia to idealne rozwiązanie dla każdej kuchni indukcyjnej i tradycyjnej. Wytrzymały materiał zapobiega przesadnie szybkiemu ścieraniu i powstawaniu rys. Patelnia niska może się okazać niezbędna przy smażeniu naleśników, placków ziemniaczanych czy jajek. Łatwe zsuwanie smażonych produktów umożliwia niski rant patelni. Ergonomiczny kształt uchwytu pozwala na pewne utrzymanie patelni w dłoni. Nie występuje również ryzyko na poparzenia, ponieważ uchwyt izoluje ciepło. Tego typu rozwiązanie sprawdza się na co dzień w kuchni. Smażenie mięs i warzyw przy pomocy naszej patelni nie sprawi Ci większych problemów. Zastosowanie tego naczynia jest niemal nieograniczone. Patelnie do smażenia należy myć od razu po użyciu. Wówczas wystarczy zimna woda i papierowy ręcznik. Jest to proste i nie wymaga od nas większego wysiłku. Producent Borner udziela dwuletniej gwarancji na wszystkie naczynia dostępne w ofercie sklepu internetowego. Wybierz odpowiednią patelnię do smażenia i gotuj bez żadnych przeszkód.

Dlaczego warto postawić na patelnie ceramiczne do kuchni indukcyjnej?

Kuchnia indukcyjna to coraz częściej spotykany rodzaj płyty. Jest to rozwiązanie nowoczesne i bardziej ekonomiczne. Patelnie ceramiczne do kuchni indukcyjnej wpasowują się wręcz idealnie. Powierzchnia płyty nie szkodzi podstawie naczynia, dzięki czemu smażenie mięs czy ryb przebiega bez przywierania. Kupując patelnię ceramiczną zyskujesz wysokiej jakości sprzęt kuchenny, który będzie Ci pomocny przez długie, kolejne lata.


Zobacz także: garnek do gotowanie mleka, szklana pokrywka żaroodporna, mandolina do warzyw, noże do carvingupatelnie indukcyjne.