Patelnie wysokie


show blocks helper

Color +

Price

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Patelnie z powłoką tytanową i ceramiczną – Borner Polska

Wysokie patelnie to wielkie ułatwienie dla pasjonatów kuchennych. Korzystanie z głębokiego dna umożliwia nam zwiększenie powierzchni dla przygotowywanej potrawy. W ten sposób nie musimy gotować na dwa razy. Jest to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli nam na zaoszczędzenie czasu. Patelnia tytanowa marki Borner Polska jest odporna wszelkiego typu zarysowania, a ceramiczna powłoka zapobiega przywieraniu potraw. Uchwyt izoluje ciepło, a w swoim kształcie jest ergonomiczny. Ręcznie wykonana patelnia tytanowa z powłoką ceramiczną sprawdza się w szczególności na kuchenkach gazowych i z płyt ceramicznych.

Dlaczego patelnia tytanowa jest słusznym wyborem?

Patelnia z powłoką ceramiczną usprawnia cały proces smażenia i gotowania potraw. Dzięki wysokim brzegom będziemy w stanie przygotowywać dania w jednym naczyniu. Jest to ogromne ułatwienie dla miłośników dań jednogarnkowych. Zapoznaj się z poniższą ofertą i ceną. Dostosuj odpowiednią patelnię tytanową do swoich potrzeb i zacznij gotować z pasją bez obawy o przywieranie oraz inne uszkodzenia.


Zobacz także: garnek do gotowania mleka, patelnie tradycyjne, garnki tytanowebrytfanny do pieczenia kwadratowe, pokrywka do naczynia żaroodpornego.