Patelnie z powłoką tytanową i ceramiczną – Borner Polska

Wysokie patelnie to wielkie ułatwienie dla pasjonatów kuchennych. Korzystanie z głębokiego dna umożliwia nam zwiększenie powierzchni dla przygotowywanej potrawy. W ten sposób nie musimy gotować na dwa razy. Jest to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli nam na zaoszczędzenie czasu. Patelnia tytanowa marki Borner Polska jest odporna wszelkiego typu zarysowania, a ceramiczna powłoka zapobiega przywieraniu potraw. Wytrzymały uchwyt izoluje ciepło, a w swoim kształcie jest ergonomiczny. Ręcznie wykonana patelnia tytanowa z powłoką ceramiczną sprawdza się w szczególności na kuchenkach gazowych i z płyt ceramicznych.

Dlaczego patelnia tytanowa jest słusznym wyborem?

Patelnia tytanowa z powłoką ceramiczną usprawnia cały proces smażenia i gotowania potraw. Dzięki wysokim brzegom będziemy w stanie przygotowywać dania w jednym naczyniu. Jest to ogromne ułatwienie dla miłośników dań jednogarnkowych. Tytanowe powłoki wykazują się odpornością na wysokie temperatury i ścieranie. Gotowanie, smażenie, pieczenie czy proces duszenia na naszych patelniach jest wyjątkowo prosty. Szerokie zastosowanie. Smażone warzywa i mięsa z minimalną ilością tłuszczu nie przywierają.

Dobra patelnia tytanowa sprawdzi się w każdej kuchni

Nowoczesna patelnia do zadań specjalnych? Musisz wiedzieć, że patelnie tytanowe wpasowują się do każdej kuchni. Grube dno jest odporne na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Tradycyjna patelnia ze stali nierdzewnej nie jest w stanie zastąpić tego produktu. Najlepsza patelnia tytanowa idealnie sprawdzi się zarówno do domowego gotowania jak i w profesjonalnej kuchni. Warto wspomnieć o łatwości związanej z czyszczeniem patelni, czyli o myciu w zmywarce. Patelnia tytanowa zapewnia Ci taki stopień wysmażenia jakiego oczekujesz.

Patelnie tytanowe – bezpieczne dla alergików

W pełni sprawdzone i niezawodne patelnie tytanowe to nie tylko wyjątkowo dobra jakość produktu pod kątem samego przeznaczenia. Nasze patelnie tytanowe to także bezpieczne naczynia kuchenne dla alergików. Zapoznaj się z poniższą ofertą oraz cenami. Dostosuj odpowiedni produkt do swoich potrzeb i zacznij gotować z pasją bez obawy o przywieranie oraz inne uszkodzenia. Patelnie tytanowe Borner dostępne już w sprzedaży sklepu internetowego.


Zobacz także: patelnie tradycyjne, garnki tytanowebrytfanny do pieczenia kwadratowe, pokrywka do naczynia żaroodpornego.

Filters
  • Patelnia o wysokości 5 cm – różne średnice

    950.00 1,205.00