Wyciskarka do soków ręczna – modele marki Borner

Proces przygotowywania zdrowego soku z owoców w twojej kuchni, może być prostszy niż Ci się wydaje. Wyciskarka ręczna, to minimalistyczny wygląd oraz proste robienie soków w jednym. Wykorzystując owoce, cytryny, limonki, a nawet dodając warzywa, możesz uzyskać soki, smakujące tak jak te w topowych restauracjach.

Zalety wyciskania soku – poznaj nasze ręczne wyciskarki

Wiadomo, że wielokolorowy sok wyciskany, to świetne źródło minerałów oraz liczne witaminy. Należy pamiętać o korzyściach wyciskania soku, zwłaszcza z owoców cytrusowych. Do tego, warto zaopatrzyć się w wyciskarkę. Łatwe w użyciu wyciskarki ręczne, pozwolą Ci zrobić przepyszne i bogate soki w kilka chwil. Wykonana z tworzywa sztucznego, ręczna prasa z pojemnikiem to świetny produkt do wyciskania soku z pomarańczy, limonki, grejpfrutów, cytryny, jabłek i innych owoców oraz cytrusów. Proste w obsłudze, nadają się także do mycia w zmywarce. Sprawdź sam, jak smaczne mogą być napoje z własnoręcznie wyciśniętego soku, który możesz przygotować w swojej kuchni!

Ręczna wyciskarka do czosnku

Wyciskarka ręczna to nie tylko łatwe narzędzie do wyciskania soków. Dostępna w naszym sklepie, wyciskarka do czosnku, to także świetny partner podczas przygotowywania jedzenia w twojej kuchni. Łatwa w obsłudze, a nawet czyszczeniu, wyciskarka ręczna zapewni bogatszy smak posiłku, za pomocą czosnku w towarzystwie ziół. Natomiast, mały rozmiar czyni naszą wyciskarkę niezwykle poręczną w tej kategorii – możesz ją schować niemal wszędzie.

Sprawdź ofertę sklepu i dostępne modele – wybierz dla siebie, wyciskarki ręczne, dzięki którym wprowadzisz owoce, mnóstwo pomarańczy oraz warzyw do swojej codziennej diety.


Zobacz także: maszynka do seradziadek do orzechów, tarka do warzyw, mandolina kuchenna, otwieracz do konserw.

Filtry
  • Wyciskacz do czosnku Borner

    Wyciskacz do czosnku – Mr.Garlic

    89.00 
  • Ręczna wytłaczarka do owoców – kilka kolorów!

    89.00