Brytfanna kwadratowa do kuchni tradycyjnej

Naczynie wielofunkcyjne do kuchni tradycyjnej – smażenie, pieczenie, duszenie. Brytfanna jest wykonana z połączenia tytanu i ceramiki. Jest odporna na ścieranie i powstawanie zarysowań. Naczynia od producenta Borner są odporne na szok termiczny, co pozwala nam na natychmiastowe mycie zaraz po użyciu. Brytfanna kwadratowa jest wyposażona w ergonomiczny uchwyt, który izoluje ciepło. Jest to zabezpieczenie jak i ułatwienie. W sklepie internetowym znajdą Państwo również brytfanny owalne wraz żaroodporną pokrywą ze szkła. Umożliwia to wykorzystanie naczynia do pieczenia potraw. Ponadto, brytfanna może być stosowana przy kuchenkach gazowych jak i płytach ceramicznych. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Naczynie wielofunkcyjne, czyli brytfanna kwadratowa z pokrywą szklaną

Zadaniem każdego profesjonalnego kucharza czy hobbysty jest pełne zaangażowanie w to co się robi, a mianowicie gotowanie. W kuchni istotne są nie tylko pasja i umiejętności. Duże znaczenie ma również sprzęt, którym posługujemy się na co dzień. To naczynia oraz przybory mogą nam znacznie ułatwić wykonywane działania w kuchni. Brytfanna kwadratowa to naczynie wielofunkcyjne do kuchni tradycyjnej, które z pewnością sprawdzi się przy wielu sytuacjach. Pieczenie, smażenie oraz duszenie w kwadratowej brytfannie z pokrywą szklaną od teraz będzie banalnie proste.


Wróć do: naczynia do kuchni tradycyjnej,
Zobacz także: mandolina kuchenna do warzyw, tarka do warzyw, obierak borner, maszynka do robienia sera, patelnie ceramiczne do smażenia, patelnia indukcyjna.

Filtry
 • Brytfanna z uchwytami na kuchnię indukcyjną - Borner

  Brytfanna z 2 uchwytami – różne rozmiary

  1,030.00 1,200.00 
 • Brytfanna kwadratowa do kuchni indukcyjnej - BornerBrytfanna kwadratowa do kuchni indukcyjnej - Borner

  Brytfanna kwadratowa 28×28

  1,350.00 
 • Brytfanna owalna 33x21x11

  1,520.00