Patelnie tradycyjne (niskie) do kuchni

Producent Borner to gwarancja wysokiej jakości naczyń kuchennych. Patelnie niskie do smażenia są idealnym tego przykładem. Ceramiczno-tytanowe patelnie umożliwią Ci lekkie i przyjemne przygotowywanie potraw dla swoich bliskich. Naleśniki, jajka, placki ziemniaczane i to wszystko bez przywierania do dna! Gotowanie stanie się teraz znacznie prostsze.

Patelnie od niemieckiego producenta to gwarancja wysokiej jakości naczyń. Kształt patelni, który jest ergonomiczny izoluje ciepło. Patelnie niskie do smażenia najlepiej jest umyć zaraz po użyciu. Dzięki temu zaoszczędzimy czas na zbędnym szorowaniu naczynia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą patelni tradycyjnych o kompozycie ceramiczno-tytanowym, które pasują zarówno do kuchni tradycyjnych jak i indukcyjnych. Sprawdź ofertę sklepu internetowego Borner i postaw na sprawdzone naczynia, które ułatwią Ci pracę w kuchni.


Zobacz także: garnki tytanowe, patelnia z powłoką tytanową, brytfanny do pieczenia kwadratowe, pokrywka do naczynia żaroodpornego.

Filtry