Wysoka patelnia indukcyjna

Powstałe z ceramiczno-tytanowych materiałów wysokie patelnie indukcyjne są idealnym przykładem naczyń, które możesz wykorzystywać na co dzień w swojej kuchni. Sprawne przygotowanie potraw w kilka minut? Wysokie patelnie z powłoką tytanową są przydatne nie tylko do smażenia potraw, ale także ich przyrządzania od podstaw. Głębokość patelni tytanowej Borner pozwoli Ci na gotowanie i duszenie pełnych potraw dla całej rodziny. Funkcjonalne i bezpieczne – takie właśnie są naczynia tytanowe, które dzięki swojej wytrzymałości powstałej na drodze innowacyjnych metod produkcji zapewniają proste użytkowanie tego typu sprzętu w kuchni indukcyjnej. Ergonomiczne uchwyty blokują ciepło, dzięki czemu unikniesz poparzeń. Każda patelnia indukcyjna z naszego sklepu internetowego może być używane zarówno na palnikach gazowych, jak i indukcyjnych. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą niemieckiego producenta Borner i wybierz odpowiednią patelnię do swojej kuchni.

Tytanowa patelnia indukcyjna – najlepszy wybór!

Jeżeli gotowanie to Twoja pasja, to wyposażenie dla kuchni, którego nie może zabraknąć u Ciebie. Kompletując akcesoria i naczynia do kuchni należy pamiętać niemal o wszystkim. Patelnia indukcyjna do smażenia będzie idealnym uzupełnieniem dla całego wyposażenia. Dzięki patelnie będziemy w stanie przygotowywać potrawy z różnych zakątków świata. Dania wegetariańskie, mięsne, a także sosy. Patelnie indukcyjne od Borner dostępne już w sprzedaży sklepu internetowego.

Zobacz także: mandolina kuchenna, noże kuchenne ze stali nierdzewnej, patelnie niskie do smażenia, brytfanny na indukcję.

Filtry
  • Patelnia tytanowa wysoka na kuchnię indukcyjną - Borner

    Patelnia o wysokości 5 cm na indukcję – różne średnice

    1,280.00 1,450.00