NACZYNIA DO KUCHNI INDUKCYJNEJ

Gotowanie na płytach indukcyjnych staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w gastronomii. Naczynia od producenta Borner to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości produktów, które będą spełniać nasze oczekiwania przez kolejne długie lata. Patelnie, garnki czy brytfanny to naczynia, które są wykonane z kompozytu tytanowo-ceramicznego, co wpływa na zwiększenie odporności na zarysowania czy ścierania. Ergonomiczne uchwyty do naczyń izolują ciepło dzięki czemu nie narazimy dłoni na poparzenia.

Tytanowe naczynia do indukcji

Nie łatwo jest funkcjonować w kuchni bez właściwego sprzętu. Producent Borner zapewni Ci najwyższą możliwą jakość naczyń do indukcji, które ułatwią przygotowywanie wielu potraw. Naczynia do kuchni indukcyjnej posiadają dwuletnią gwarancję. Tytanowy kompozyt zapewni Ci niezawodną trwałość naczyń. Nowoczesne rozwiązania w kuchni? To z pewnością tytanowe naczynia do indukcji. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naczyń od producenta Borner.


Zobacz także: mandolina do krojenia warzyw, noże do carvingu, brytfanny na indukcję, patelnie niskie do smażenia, patelnie wysokie indukcyjne.

Filters