Noże kuchenne ze stali nierdzewnej

W kuchni nie obejdzie się bez profesjonalnych noży. Obieranie, krojenie, nacinanie to czynności podstawowe, które wykonujemy na co dzień przy gotowaniu. Za pomocą noża będziemy w stanie przygotować każdą potrawę. Z reguły, w kuchni znajdziemy kilka różnych noży, które są dedykowane do pojedynczych działań. W ofercie Borner znajdą Państwo nóż ze stali nierdzewnej, który pozwoli na wykonywanie wszystkich czynności w kuchni. Nóż z naszej oferty posiada specjalny uchwyt umożliwiający łatwe i bezpieczne krojenie mięs, warzyw czy owoców. Pewny chwyt dzięki dobrze wyprofilowanej rękojeści to nie jedna cecha wyróżniająca ten produkt. Te ostre noże kuchenne ze stali nierdzewnej są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na korozję.

Zestaw noży kuchennych Borner

Zestaw noży kuchennych od producenta Borner jest wyposażony w ostrza z hartowanej stali szlachetnej, która z pewnością ułatwi nam codzienne gotowanie i zadowoli także profesjonalnych kucharzy. W zestawie znajduje się – nóż do mięsa, tasak, nóż uniwersalny, obierak, nóż do filetowania ryb i listwa magnetyczna, na której możemy zawiesić wszystkie elementy. Dzięki temu możemy mieć szybki dostęp do noży, które zawsze będą znajdować się pod ręką. Z pomocą noża do filetowania z łatwością przygotujemy rybę i oddzielimy mięso od kości. Nóż do mięsa pozwala łatwo kroić nawet twarde części. Zestaw noży kuchennych dostępny już ofercie sklepu internetowego. Taki komplet zawiera produkty wysokiej jakości, pozwalające na krojenie produktów o różnym stopniu twardości.

Niemieckie noże kuchenne Borner

Szukając najlepszych akcesoriów i narzędzi kuchennych należy sprawdzać przede wszystkim materiał ostrzy. Stal chirurgiczna jest nierdzewna, przez co jeszcze bardziej skuteczna. Kupując niemieckie noże kuchenne marki Borner poznasz zalety tego produktu. Ostry nóż kuchenny to podstawa w kuchni. Dzięki temu będziesz mógł gotować co tylko zechcesz.

 


Wróć do: akcesoria borner

Zobacz także: miski do szatkownic, akcesoria do dekoracji warzyw, ręczna wyciskarka do soku, maszynka do robienia sera

Filtry
  • Nóż dwustronny uniwersalny

    149.00 
  • Noże z listwą magnetyczną

    250.00