Garnki


show blocks helper

Color +

Price

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Garnki do kuchni tradycyjnej – Borner Polska

Wysoka jakość i solidność, a to wszystko dzięki materiałom wykonawczym garnka, który powstał z kompozytu tytanowo-ceramicznego. Powłoka ceramiczna nie pozwala na przywieranie potraw do dna. Garnki tytanowe to idealne naczynia do kuchni tradycyjnej, szczególnie dla rodzin, które stawiają na domowe jedzenie. Ręczne wykonanie naczyń to gwarancja wysokiej klasy produktu. Garnek może posłużyć nam zarówno do przygotowywania zup jak i sosów. Może się także sprawdzić w przypadku pieczenia potraw w piekarniku. Tego typu rozwiązania są wielofunkcyjne i sprawdzają się zarówno w kuchni profesjonalnej jak i tej amatorskiej. Tytanowe garnki do kuchni tradycyjnej o różnych wymiarach dostępne w poniższej ofercie sklepu internetowego.

Garnki tytanowe – gwarancja solidności

Zakup zwyczajnego garnka w sklepie nie daje Ci gwarancji, że będzie on użyteczny dłużej niż kilka miesięcy. Garnki do kuchni są bardzo często wykonywane ze słabych kompozytów przez co jedno spalenie może całkowicie uszkodzić naczynie. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne garnki tytanowe używane przez najlepszych kucharzy. Ich trwałość oraz odporność na uszkodzenia jest znacznie wyższa niż w przypadku tradycyjnych garnków. Zapewnij sobie komfort gotowania na sprawdzonym naczyniu od Borner Polska.


Zobacz także: garnek do gotowania mleka, patelnie tradycyjne, patelnia z powłoką tytanową, brytfanny do pieczenia kwadratowe, pokrywka do naczynia żaroodpornego.