Szatkownice V-Hebel


show blocks helper

Color +

Price

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Szatkownica / mandolina do krojenia warzyw i owoców V-Hebel

Produkty V-Hebel to przede wszystkim duże ułatwienie w kuchni. Nóż kuchenny staje się zbyteczny! Szatkownica do krojenia warzyw i owoców to idealne rozwiązanie dla pasjonatów kuchni i prawdziwych profesjonalistów. Krojenie czy szatkowanie nigdy nie było prostsze! Mandolina kuchenna jest wykonana z noży ze stali chirurgicznej co znacznie wpływa na zwiększenie efektywności produkty. Szatkownice posiadają dodatkowe wkładki zabezpieczające przed skaleczeniem. V-Hebel ceni głównie bezpieczeństwo, dlatego też nie masz się o co martwić!

Mandolina kuchenna – dodatki

Szatkownice kuchenne od Borner Polska to gwarancja wysokiej jakości produktów, na których zawsze możesz polegać w kuchni. Przygotowywanie potraw to będzie teraz dla Ciebie prawdziwa gratka! Sklep internetowy dorzuca do podstawowego produktu jakim jest szatkownica kuchenna także dodatki w postaci: uchwyt do trzymania warzyw i owoców w trakcie krojenia i instrukcje obsługi w języku polskim. Szatkownica – mandolina do krojenia warzyw i owoców V-Hebel jest dostępna w sprzedaży w kilku różnych kolorach. Wybierz idealną dla siebie mandolinę kuchenną już teraz. W ofercie znajdziesz to czego potrzebujesz!

Krojenie mięs z szatkownicą Borner

Przygotowanie potraw mięsnych to wyzywanie, do którego potrzebować będziemy specjalistycznych narzędzi. Sam nóż może nie wystarczyć. Dzięki naszej szatkownicy będziesz w stanie pokroić w idealne plasterki kawałki schabu, boczku czy karkówki. Szatkownica do krojenia mięs to najprostszy sposób na zyskanie na czasie. Precyzja i dokładność to główne zalety mandoliny kuchennej. Przygotuj danie mięsne z pomocą naszej szatkownicy i zobacz jakie to wygodne.


Zobacz także: Tarka do warzyw | Noże kuchenne| Obieraki proste | Akcesoria kuchenne