Mandolina/ szatkownica do warzyw i owoców V-Hebel

Produkty V-Hebel to przede wszystkim duże ułatwienie w kuchni. Nóż kuchenny staje się zbyteczny! Szatkownica do warzyw i owoców to idealne rozwiązanie dla pasjonatów kuchni i prawdziwych profesjonalistów. Krojenie czy szatkowanie nigdy nie było prostsze! Mandolina kuchenna jest wykonana z noży ze stali chirurgicznej co znacznie wpływa na zwiększenie efektywności produkty. Najlepsze szatkownice posiadają dodatkowe wkładki zabezpieczające przed skaleczeniem. V-Hebel ceni głównie bezpieczeństwo, dlatego też nie masz się o co martwić! Produkt ten to odpowiedni sprzęt. Szatkownice nie wymagają użycia siły, dzięki czemu są łatwe w obsłudze. Ziemniaki na frytki? To zadanie nie sprawi Ci żadnych trudności. Szatkownice do warzyw pomogą Ci również w przygotowaniu sałatek czy surówek.

Mandolina kuchenna – dodatki

Szatkownica do warzyw od Borner Polska to gwarancja wysokiej jakości produktów, na których zawsze możesz polegać w kuchni. Przygotowywanie potraw to będzie teraz dla Ciebie prawdziwa gratka! Sklep internetowy dorzuca do podstawowego produktu jakim jest szatkownica kuchenna także dodatki w postaci: uchwyt do trzymania warzyw i owoców w trakcie krojenia i instrukcje obsługi w języku polskim. Szatkownica – mandolina do krojenia warzyw V-Hebel jest dostępna w sprzedaży w kilku różnych kolorach. Wybierz idealną dla siebie mandolinę kuchenną już teraz. W ofercie znajdziesz to czego potrzebujesz!

Krojenie mięs z szatkownicą Borner

Przygotowanie potraw mięsnych to wyzywanie, do którego potrzebować będziemy specjalistycznych narzędzi. Sam nóż może nie wystarczyć. Dzięki naszej szatkownicy będziesz w stanie pokroić w idealne plasterki kawałki schabu, boczku czy karkówki. Szatkownica do warzyw nadaję się również do krojenia mięs to najprostszy sposób na zyskanie na czasie. Precyzja i dokładność to główne zalety mandoliny kuchennej. Wymienne ostrza oraz prosta obsługa to kolejne cechy produktu, na które warto zwrócić uwagę. Przygotuj danie mięsne z pomocą naszej szatkownicy i zobacz jakie to wygodne.

Profesjonalna szatkownica do warzyw

Precyzyjna i niezawodna w swoim działaniu. Szerokie zastosowanie narzędzia, które jest przystosowane zarówno do warzyw jak i mięs. Ręczne krojenie w plastry czy w kostkę? Szatkownica do warzyw posiada ostrza, które z pewnością poradzą. Potrawy z całego świata mogą zawitać na Twoim stole. Dokładnie poszatkowane warzywa w kuchni? Zdecyduj się na narzędzie, które nie zawodzi. Profesjonalna szatkownica do warzyw od producenta Borner? Sprawdź aktualne promocje i przeglądaj ofertę na bieżąco, aby nadążyć w nowościach naszego sklepu internetowego.


Zobacz także: Tarka do warzyw | Noże kuchenne| Obieraczki proste | Akcesoria kuchenne

Filters

Pokazuje 1–12 z 17 Produktów