Dekoracje z warzyw i owoców

Gotowanie to jedno, a podanie to już zupełnie inna kwestia. Za pomocą profesjonalnych akcesoriów do dekoracji jesteś w stanie nie tylko przygotować ciekawe potrawy, ale również podać je w ciekawej formie. Dlatego wychodzimy z propozycją spirali do ziemniaków, która może okazać idealnym narzędziem do dekorowania przygotowywanych potraw w kuchni. Dekoracje i ozdoby z warzyw i owoców mogą zmienić całkowity odbiór potrawy. Wystarczy trochę kreatywności, a dania na stole będą prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie. 

Noże do dekoracji warzyw i owoców

Carving to sztuka polegająca na tworzeniu kreatywnych rzeźb z owoców i warzyw. Ta forma rzeźbiarstwa dotarła do Europy, w tym Polski na początku XXI wieku prosto z Azji, a więc stosunkowo niedawno. To tam jest ona znana od ponad kilkuset lat. Do tworzenia pięknych ozdób z warzyw i owoców są nam potrzebne tylko podstawowe zdolności manualne, pewna doza wyobraźni jak i odpowiedni sprzęt. Najczęściej tworzy się rzeźby z arbuzów, melonów, dyni, buraków czy marchwi. Do popularnych kompozycji należy zaliczyć motywy roślinne i zwierzęce. Dekoracje z warzyw i owoców stają się coraz popularniejsze na naszych stołach. W ofercie Borner Polska znajdziesz specjalnie przygotowane noże do carvingu, które są idealnym sposobem na tworzenie różnego typu rzeźb z jedzenia. Noże do dekoracji warzyw i owoców oraz potraw z pewnością dadzą radę.

Akcesoria do dekoracji potraw od producenta Borner

Akcesoria do dekoracji potraw i noże do carvingu znajdą Państwo w poniższej ofercie od Borner Polska. Tworzenie ciekawych motywów z warzyw i owoców z pewnością będzie o wiele prostsze przy użyciu odpowiednich noży do carvingu. W ofercie dostępne także spirale do dekoracji i temperówki do marchwi. Produkty naszego sklepu to niezbędne narzędzie dla osób, które zwracają szczególną uwagą na estetykę przygotowywanych przez siebie potraw. Akcesoria kuchenne do dekoracji potraw już w sprzedaży!


Zobacz także: maszynka do robienia sera, otwieracz do konserw, noże kuchenne, mandolina kuchenna do warzyw, obieraki dekoracyjne, tarki kuchenne, noże kuchenne ze stali nierdzewnej, wyciskarka ręczna do owoców.

Filtry
  • Spirala do ziemniaków i dekoracji z warzywSpirala do ziemniaków i dekoracji warzyw

    Spirala do dekoracji

    19.00 
  • Temperowka-do-marchwi-bornerTemperowka-do-marchwi-borner

    Temperówka do marchwi

    39.00