show blocks helper

Color +

Price

Sortowanie:

PopularnośćŚrednia ocenaNajnowszyCena od najwyższej do niskiejCena od niskiej do wysokiej

Akcesoria do dekoracji warzyw i owoców

Gotowanie to jedno, a podanie to już zupełnie inna kwestia. Za pomocą profesjonalnych akcesoriów do dekoracji jesteś w stanie nie tylko przygotować ciekawe potrawy, ale również podać je w ciekawej formie. Dlatego wychodzimy z propozycją spirali do ziemniaków, która może okazać idealnym narzędziem do dekorowania przygotowywanych potraw w kuchni.

Carving to sztuka polegająca na tworzeniu kreatywnych rzeźb z owoców i warzyw. Ta forma rzeźbiarstwa dotarła do Europy, w tym Polski na początku XXI wieku prosto z Azji, a więc stosunkowo niedawno. To tam jest ona znana od ponad kilkuset lat. Do tworzenia pięknych ozdób z warzyw i owoców są nam potrzebne tylko podstawowe zdolności manualne, pewna doza wyobraźni jak i odpowiedni sprzęt. Najczęściej tworzy się rzeźby z arbuzów, melonów, dyni, buraków czy marchwi. Do popularnych kompozycji należy zaliczyć motywy roślinne i zwierzęce. W ofercie Borner Polska znajdziesz specjalnie przygotowane noże do carvingu, które są idealnym sposobem na tworzenie różnego typu rzeźb z jedzenia!

Akcesoria do dekoracji warzyw i noże do carvingu znajdą Państwo w poniższej ofercie od Borner Polska. Tworzenie ciekawych motywów z warzyw i owoców z pewnością będzie o wiele prostsze przy użyciu odpowiednich noży do carvingu. W ofercie dostępne także spirale do dekoracji i temperówki do marchwi. Produkty naszego sklepu to niezbędne narzędzie dla osób, które zwracają szczególną uwagą na estetykę przygotowywanych przez siebie potraw. Akcesoria kuchenne do warzyw już w sprzedaży!

Zobacz także:

Noże kuchenne ze stali nierdzewnej