Tarka do warzyw i innych produktów spożywczych

Tarka do warzyw ze stali nierdzewnej z pewnością pomoże nam w zwiększeniu efektywności naszych działań w kuchni. Z pomocą tarki Borner możemy ucierać warzywa na surówki, ziemniaki na placki, a nawet owoce przeznaczone do deserów. Nowoczesna tarka do warzyw powinna być przede wszystkim ergonomiczna pod względem kształtu. Na szczęście tarki Borner nie tylko są poręczne, przez co korzystanie z nich jest niezwykle wygodne, cechują się one również łatwością czyszczenia, a minimalistyczny design sprawia, że stają się one ozdobą na blacie kuchennym. Pamiętajmy, że tarki kuchenne to narzędzia posiadające ostrza, dlatego należy szczególnie uważać podczas ich użytkowania oraz mycia.

Tarki do warzyw i owoców Borner – nowoczesne tarki kuchenne

Szeroki wybór różnych rodzajów tarek do warzyw i owoców znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Tarki dwustronne i dwukierunkowe najwyższej jakości. Dostępne w kilku kolorach. Tarki do warzyw i owoców ze stali nierdzewnej to idealne rozwiązanie dla osób zajmujących się profesjonalnie kuchnią i prawdziwych pasjonatów, ale także tych, którzy chcą spędzać możliwie najmniej czasu w kuchni przy gotowaniu. Korzystanie ze sprzętu wysokiej jakości pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu, a także sprawi, że przygotowanie warzyw i owoców będzie łatwe i komfortowe. Przygotowywanie potraw, w tym ścieranie warzyw na plasterki i nie tylko, nigdy nie było prostsze! Starte produkty w postaci warzyw i owoców już w kilka chwil. Z pomocą tarki do warzyw nic nie będzie Cię już ograniczać. Gotowanie zacznie sprawiać przyjemność nawet osobom, które za tym nie przepadały.

Idealna tarka ręczna do warzyw na długie lata!

Tarki są najczęściej wyposażone w noże ze stali nierdzewnej i chirurgicznej, co znacznie ułatwia cały proces tarcia. Uchwyty wyposażone w gumową rękojeść umożliwiają komfortowe ścieranie. Poręczny uchwyt to ułatwiona obsługa narzędzia. Produkty ze sklepu internetowego Borner są także przystosowane do ścierania owoców, jak na przykład jabłek na mus i soczyste wiórki. Tarki Borner to wiele ciekawych rozwiązań dla wielbicieli kuchni. Uniwersalna tarka kuchenna do warzyw to najlepsze wyjście dla osób, dla których liczy się uzyskanie szybkiego i zadowalającego efektu.. Tarka do warzyw Borner to udogodnienie zarówno dla profesjonalnych kucharzy jak i pasjonatów.

Tarka do warzyw ze stali nierdzewnej – szybkie i łatwe ścieranie warzyw

Sklep Borner to miejsce, które pomoże Ci w znalezieniu idealnych narzędzi dostosowanych do produktów spożywczych. Tarka do warzyw posiada poręczny uchwyt, dzięki któremu ścieranie cukinii, ziemniaków, marchewki, czosnku, ogórków czy nawet orzechów stanie się o wiele prostsze. Praktyczne narzędzie jest niezbędne w każdej kuchni. Stal nierdzewna to dodatkowy atut do sprawnego tarcia warzyw. Tarka do warzyw ze stali nierdzewnej posiada wiele funkcji, które pomogą Ci w przygotowaniu obiadów i wielu innych potraw, jak np. sałatek czy deserów. Tarki kuchenne z łatwością zetrą nawet twarde deserowe czekolady czy twarde nasiona gałki muszkatołowej. Przygotowywanie posiłku stanie się wyjątkowo proste. Zapoznaj się z poniższą ofertą i postaw na ręczne tarki kuchenne ze stali nierdzewnej od producenta. W naszej ofercie zapewniona gwarancja od Borner. Sprawdź dostępne tarki.


Zobacz także: patelnie niskie do smażenia, mandolina kuchenna, otwieracz do konserw, noże kuchenne ze stali nierdzewnej, akcesoria do dekoracji potraw, wyciskarka ręczna do owoców.

Filters
 • Tarka do warzyw Reibe z uchwytem do warzyw - Borner

  Tarka do warzyw REIBE z uchwytem do warzyw – kilka kolorów!

  110.00 
 • Tarka do warzyw RÖSTI z uchwytem do warzyw – kilka kolorów!

  110.00 
 • Tarka do warzyw Roko z uchwytem do warzyw - Borner

  Tarka do warzyw ROKO z uchwytem do warzyw – kilka kolorów!

  125.00 
 • Tarka do warzyw Welle-Waffel z uchwytem do warzyw - Borner

  Tarka do warzyw WELLE WAFFEL z uchwytem do warzyw – kilka kolorów!

  125.00 
 • Tarka do warzyw Reibe kilka kolorów - Borner

  Tarka do warzyw REIBE – kilka kolorów!

  69.00 
 • Tarka do warzyw RÖSTI – kilka kolorów!

  69.00 
 • Tarka do warzyw Roko - Borner

  Tarka do warzyw ROKO – kilka kolorów!

  79.00 
 • Tarka do warzyw Welle-Waffel - Borner

  Tarka do warzyw WELLE WAFFEL – kilka kolorów!

  79.00 
 • Tarka do warzyw Curly z uchwytem do warzyw - Borner

  Tarka Curly z uchwytem do warzyw

  125.00 
 • Tarka do warzyw i owoców Curly - Borner

  Tarka Curly

  79.00 
 • Szatkownica do warzyw scheiben z uchwytem do warzyw - Borner

  Tarka do warzyw SCHEIBEN z uchwytem do warzyw

  125.00 
 • Tarka do warzyw Scheiben - Borner

  Tarka do warzyw SCHEIBEN

  79.00 

Showing 1–12 of 20 Products