Szynka i SZATKOWNICA do warzyw Börner czyli 2x Sz

SZYNKA I SZATKOWNICA DO WARZYW V5

Szatkownica może być używana nie tylko do warzyw, ale też do wędlin (szynki, suchej kiełbasy), ale też do sera. Konstrukcja, funkcjonalność i bezpieczeństwo pracy sprawiają, że szatkownica Hebel V-5 PowerLine jest wyjątkowa. Sprzedawana jest w komplecie z Multiboxem i stacją dokującą. Komplety dostępne są w kolorach czerwonym, pomarańczowym, zielonym i białym.


Dzięki opatentowanej technologii noże wykonane są z najwyższej jakości stali i pozostają ostre przez cały okres właściwego użytkowania. Nie można ich drugi raz naostrzyć! Szatkownicę Hebel “V5 PowerLine” myjemy po pracy tylko letnią bieżącą wodą bez użycia zmywarek z zabezpieczonym ostrzem “V” wkładką “0”.


Hebel V-5  PowerLine wyposażony jest w dodatkowy przycisk, który umożliwia pracę bez wyjmowania wkładek. Po naciśnięciu kolorowego przycisku z boku zwalniamy blokadę i płynnie ustawiamy żądaną grubość krojenia: plasterków, kostki lub słupków /3,5 mm/ i frytek/7,00 mm/.


Wkładki 3,5 mm oraz 7 mm dają dodatkowo po 2 grubości kostki lub pasków. Dzięki wymiennym wkładkom i regulacji grubości uzyskamy w sumie aż 10 możliwości krojenia warzyw, twardszych wędlin i owoców. Wystarczy przesunąć wkładkę na odpowiednie położenie.


Uchwyt do trzymania podczas krojenia posiada 5 metalowych bolców ze stali 18/10. Szatkownica i uchwyt wyjątkowo dobrze leżą w dłoni, zarówno dla osób prawo i leworęcznych. Duże podłużne gumowe nóżki w szatkownicy umożliwiają stabilną pracę pod dowolnym kątem.


Stojak Box umożliwia po zakończonej pracy bezpieczne przechowywanie 2 wkładek oraz uchwytu do warzyw w pozycji pionowej.
Do zestawu dołączona jest instrukcja obsługi w j. polskim.


  • PB110005
  • PB110012