szatkownica do krojenia warzyw

Akcesoria kuchenne, które skracają czas przygotowywania potraw

Gotowanie w wielu przypadkach nie sprawia nam przyjemności. Powodem tego jest używanie starych narzędzi kuchennych lub ich brak. Nie jest to korzystne dla całego procesu gotowania. W każdej kuchni, czy to profesjonalna, czy amatorska, powinna charakteryzować się przede wszystkim nowoczesnymi rozwiązaniami, które mają za zadanie ułatwić nam gotowanie. Akcesoria kuchenne powinny być dostosowane do wszystkich potrzeb, takich jak krojenie, obieranie, szatkowanie, tarcie, czy wyciskanie.

W kuchni liczy się nie tylko smak

Przygotowanie dań powinno być przede wszystkim przyjemne. Niestety, wiele osób nadal korzysta ze starszego sprzętu, który wcale nie usprawnia samego procesu gotowania. Tracimy na tym czas i chęci. Nie jest to dobre rozwiązanie. W dzisiejszych czasach mamy dostęp niemal do wszystkiego, a więc dlaczego tego nie wykorzystać? W kuchni najważniejszy jest smak potraw, natomiast ich przygotowanie powinno być równie przyjemne. Naszym najczęstszym narzędziem, które wykorzystujemy, jest nóż. Jeśli jednak nie posługujemy się nim jak szefowie kuchni, to wykorzystywanie go na co dzień może być naprawdę męczące I prowadzić do różnego rodzaju skaleczeń. Jaki zatem mamy wybór? Opcji jest wiele, dlatego warto spróbować zapoznać się z innymi akcesoriami, które wpłyną na efektywność naszej pracy w kuchni.

szatkownica do warzywSzatkownica do warzyw V-Hebel

Jest to narzędzie, które powinno być stosowane w każdej kuchni na co dzień. Szatkowanie warzyw jest znacznie prostsze niż krojenie ich nożem. Zyskujemy na tym nie tylko czas, ale również idealnie pokrojone warzywa i owoce, które mogą w dużym stopniu wpłynąć na estetykę podawanej potrawy. Nowoczesna szatkownica do krojenia warzyw i owoców, która pomoże w usprawnieniu gotowania, jest dostępna w naszej ofercie. Zastosowane w szatkownicy do warzyw V-Henbel noże ze stali chirurgicznej to kolejny atut, ponieważ nie ulegają one zjawisku korozji. Co więcej, szatkownica kuchenna jest wyposażona w dodatkową osłonę przed skaleczeniami, a więc jej używanie jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje żadnych skaleczeń.

obierak do warzywObieraki, tarki, wyciskarki

Akcesoria kuchenne od sklepu internetowego Borner to nie tylko ułatwienie pracy, jest to również precyzja, która umożliwia zaoszczędzenie produktów. Obieranie warzyw przy pomocy specjalnego obieraka jest o wiele bardziej efektywne, niż przy użyciu tradycyjnego noża. Tarka to narzędzie, które w sposób dokładny zetrze warzywa i owoce na taką formę, jaką aktualnie chcemy. Z kolei wyciskarka do owoców, czy do czosnku pozwoli na zachowanie najważniejszych składników odżywczych produktów. Te wszystkie akcesoria kuchenne można znaleźć w naszym sklepie. Nowe sposoby na skrócenie czasu pracy w kuchni są najczęściej nieskomplikowane. Proste w użyciu akcesoria mogą pomóc w ułatwieniu procesu przygotowywania potraw i prostych przekąsek.