Szatkownica do warzyw Vital, która oznacza pełną witalność

To ostatnie osiągamy poprzez zbilansowaną dietę, którą chcemy wspierać naszymi szatkownicami.

Szatkownica do warzyw Vital to innowacyjny, dalszy rozwój naszej szatkownicy do warzyw V5, która nie tylko zachwyca nowym designem, ale ma jeszcze więcej funkcji. Szatkownica została opracowana w taki sposób, aby można było jej używać z dwoma również nowymi wkładkami: Roko i Reibe, które znane są z naszych tarek do warzyw.

Kolejnym wyróżnikiem szatkownicy do warzyw Vital jest pojemnik na dressing, który pozwala rozlewać sos do  sałatki w tym samym czasie, co krojenie do niej składników, dzięki czemu sałatka i sos wpadają do miski w tym samym momencie. To nie tylko oszczędza czas, ale dzięki specjalnej konstrukcji nakłada się tylko tyle sosu, ile jest konieczne.

Żadna z szatkownic marki Börner jeszcze nigdy nie miała tak wielu funkcji. Z zestawem Vital Max możesz kroić plastry w 4 różne grubości, 2 rozmiary kostek i 2 grubości pasków. Dodatkowo dwie nowe wkładki do tarcia  umożliwiają przygotowanie pasków julienne, warzywnego spaghetti oraz starcia parmezanu, czekolady i nie tylko.

Szatkownice do warzyw Börner to jakość i wyjątkowa trwałość, co ku naszemu zadowoleniu zawsze potwierdzają nasi klienci.

Charakterystyka

Ergonomiczny uchwyt
Przycisk regulacji grubości cięcia
Antypoślizgowe gumowe nóżki
Różne możliwości cięcia: plastry, kostka, paski
Pozycja „SAFE” dla większej ochrony
Ostrze ze stali chirurgicznej

Pamiętaj, że zestawy różnią się między sobą. Przed zakupem zapoznaj się z informacją, jakie akcesoria zawiera wybrany przez Ciebie zestaw.

Seria V1

Seria V3

Seria V5

Seria V6

Seria Vital

Oryginalne ostrze Börner ze stali chirurgicznej
Korpus z wysokiej jakości tworzywa ABS
Korpus z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej
Uchwyt do bezpiecznego trzymania warzyw i owoców
Zabezpieczenie przed dziećmi
Gumowe nóżki
Pojemnik na dressing
Regulacja wysokości wkładki

Liczba grubości plastrów

3

3

4

3

4

Cena
od 189 zł
od 259 zł
od 209 zł
od 399 zł
od 359 zł