szatkownica v5

Szatkownica do warzyw – dobry przykład dla profesjonalnego wyposażenia kuchni

Istnieje wiele rodzajów akcesoriów kuchennych, które moglibyśmy określić mianem niezbędnych. Szatkownica do warzyw to idealna alternatywa dla noży, które są mniej wygodne w obsłudze, ale przede wszystkim słabe pod względem wydajności. Poniżej prezentujemy zestaw naszych profesjonalnych szatkownic, które mogą służyć w każdej kuchni.

Dzięki akcesoriom kuchennym nasze działania w kuchni stają się o wiele prostsze, ale również sprawniejsze. Gotowanie to sztuka, która wymaga od nas nie tylko wiedzy w zakresie znajomości przepisów. Umiejętności techniczne także są istotne. W przypadku, gdy nie jesteśmy najlepszymi kucharzami to dodatkowy sprzęt może być bardzo pomocny. Przykładowa szatkownica do warzyw umożliwia równe krojenie w różnorakich konfiguracjach. Dzięki temu nie musisz posiadać specjalnych zdolności kulinarnych, aby móc szybko i sprawnie przygotować posiłek. Funkcje szatkownicy są niemalże nieograniczone. Za pomocą tego sprzętu jesteśmy w stanie nie tylko przyspieszyć proces przygotowywania potraw, ale także zadbać o kwestie związane z estetyką podawanych dań i przekąsek.

Szatkownica do warzyw HEBEL V5 Vital

Jest to jedna z lepiej zaprojektowanych szatkownic do krojenia. HEBEL V5 zapewnia bezpieczne i sprawne szatkowanie warzyw i owoców za pomocą nowych i wytrzymałych ostrzy, które są wykonane ze stali najwyższej jakości o charakterze nierdzewnym. Zakres grubości krojenia od 4 do 12 mm. Możliwość dostosowania grubości krojonych warzyw to dodatkowy atut szatkownicy HEBEL V5. W zestawie otrzymają Państwo wkładkę z nożami, uchwyt do trzymania warzyw, stojak i stację dokującą, która będzie niezbędna w kwestii przechowywania całego zestawu.

szatkownica do warzyw hebel v6Szatkownica HEBEL V6 + Multibox

W tym przypadku mamy do czynienia z nowszą propozycją producenta Borner. Szatkownica do warzyw HEBEL V6 charakteryzuje się przede wszystkim dużą wytrzymałością, która jest wynikiem zastosowania innowacyjnych noży wykonanych ze stali chirurgicznej. Szatkownica do warzyw z pewnością zastąpi nam tradycyjne krojenie. Dzięki tego typu akcesoriom będziemy w stanie przyspieszyć gotowanie i doprecyzować estetykę podawanych potraw. Nowoczesne gotowanie skupia się aktualnie nie tylko na nowych trendach smakowych, ale przede wszystkim na wysokiej jakości sprzęcie.

W sklepie Borner znajdą Państwo wiele ciekawych rozwiązań dla kuchni. Nowe, niezawodne, sprawne i produktywne. Takie właśnie powinny być akcesoria kuchenne. Szatkownica do warzyw dostępna na https://borner.pl/ pozwoli nam na zwiększeniu efektywności naszego gotowania. Szybkie przygotowywanie potraw z dbałością o każdy szczegół? To jest możliwe przy wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą niemieckiego producenta Borner, który już od lat dba o kuchenne wyposażenie domów.