szatkownica

Proste triki w przygotowaniu potraw w małej kuchni.

Właściciele niewielkich kuchni wiedzą, jak cenna potrafi być umiejętność odpowiedniego zagospodarowania miejsca. Ograniczona przestrzeń wymusza rozsądne podejście do planowania układu kuchni, by uzyskać idealną harmonię między estetyką a ergonomią. To samo tyczy się używanych w małej kuchni sprzętów. Każdy z nas chciałby korzystać z udogodnień, które sprawią, że gotowanie i przygotowywanie potraw będzie jeszcze bardziej komfortowe i sprawne. Szatkownica do warzyw, chętnie wykorzystywana w warunkach domowych, jak i w kuchniach profesjonalnych, to jedno z tych narzędzi, które, choć niepozorne, potrafią całkowicie odmienić sposób przygotowania warzyw czy owoców. Wiemy z doświadczenia, że wiele osób już po pierwszym użyciu szatkownicy do warzyw nie widzi potrzeby powrotu do tradycyjnych noży. Mandolina kuchenna to zawsze jednak dodatkowy sprzęt, którego, szczególnie w małej kuchni, czasami po prostu nie ma już możliwości przechowywać. Jak rozwiązać taką sytuację?

Szatkownica MultiSlicer – potężna szatkownica w niewielkich rozmiarach

Wyzwania współczesnej kuchni i poszukiwania najwyższego komfortu w przygotowaniu potraw przyczyniły się do powstania niezwykłej nowości do Borner: szatkownica Multi Slicer to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni, ale szczególnie zostanie pokochane przez właścicieli tych o niewielkich rozmiarach. Kompaktowe rozmiary szatkownicy i odłączana rączka sprawiają, że stanie się ona najlepszym rozwiązaniem, które nie wymaga dodatkowych kompromisów. Szatkownica z odłączoną rączką daje możliwość przechowywania na płasko, zajmuje niewiele miejsca i z pewnością zmieści się do szafek lub szuflad, w których już znajdują się jakieś sprzęty. Rękojeść szatkownicy pasuje do wszystkich sprzętów z linii Borner Multi.

szatkownica multi slicer

Szybkie przygotowanie potraw – kompaktowa i kompleksowa linia Borner Multi

Szatkownica Borner Multi Slicer sprawi, że łatwe i szybkie przygotowanie potraw stanie się faktem. Szatkownica posiada wysokiej jakości i niezwykle ostre ostrze, znane ze wszystkich innych szatkownic Borner V Hebel. To kompaktowe narzędzie pozwala na sprawne poszatkowanie warzyw czy owoców plastry o grubości 2 i 4 mm. Szybkie krojenie cebuli, ziemniaków, marchewki, czy innych warzyw i owoców jest teraz dostępne dla każdego, nie tylko dla profesjonalistów. Szatkownicę możemy kupić osobno lub w komplecie z obieraczkami. Do dyspozycji mamy obierak prosty, idealny do szybkiego obrania warzyw, owoców, krojenia kapusty, dodatkowo wyposażony w takie udogodnienia, jak ząbek do nacinania skórek czy oczko do oczkowania ziemniaków oraz obierak do Julienów, czyli obierak przystosowany do tworzenia długich pasków lub nitek z warzyw, doskonałych np. do dekorowania potraw. Decydując się na szatkownicę Multi Slicer lub cały zestaw Borner Multi, możemy mieć pewność, że wybieramy najlepszą jakość. Więcej informacji na https://borner.pl/.