czerwona kapusta

Surówka z czerwonej kapusty w 10 minut? Za pomocą naszej szatkownicy to się uda

Przygotowanie obiadu z reguły jest czasochłonne. W szczególności jeżeli lubimy dobrze pojeść, a posiłek składa się z dwóch dań. Oryginalne pomysły na obiad z pewnością będą docenione przez rodzinę i przyjaciół. Jeżeli chodzi o dobór mięs i zup to nie mamy z tym większego problemu, ponieważ jest dużo możliwości. Schody zaczynają się w momencie doboru surówki. Tradycyjne buraki, colesław, mizeria czy zasmażana kapusta to tak naprawdę smaczne dodatki, natomiast nie zrobią na nikim większego wrażenia. Element zaskoczenia może wprowadzić za to surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem i cebulą.

Jak przygotować surówkę z czerwonej kapusty?

Istnieją dwa sposoby. Dotyczą głównie dressingu, ponieważ jedną opcją jest wersja lżejsza, w której użyjemy jedynie jogurtu naturalnego lub greckiego. Druga z kolei to majonez lub majonez wymieszany z jogurtem. Surówka jest prosta w przygotowania. Szczególnie, gdy możemy skorzystać z kuchennej szatkownicy do warzyw, która sprawdza się na wielu płaszczyznach kuchennych potyczek. Do przygotowania surówki potrzebna nam będzie jedna główka czerwonej kapusty, jedna cebula i dwa jabłka. Wszystko należy dokładnie poszatkować i wymieszać w misce. Sól i pieprz dla smaku, a na koniec całość zalać sosem jogurtowym lub jogurtowo-majonezowym. Taka wersja obiadowej surówki z pewnością przypadnie do smaku wszystkim gościom. Jest to idealny dodatek do mięs typu schab czy karkówka, które są podawane z sosami. Do całości jeszcze ziemniaki opiekane lub kluski śląskie i mamy wyśmienity pomysł na obiad.

Dlaczego warto stawiać na szatkownicę do warzyw Borner?

Akcesoria w kuchni grają bardzo istotną rolę. Ta pomoc bywa często nieoceniona. Tarki, obieraki, szatkownice to takie narzędzia, które znajdą swoje zastosowanie u każdego. Dlaczego? Ponieważ odpowiadają za czynności, które w kuchni występują na porządku dziennym. Gotowanie bez tych akcesoriów może być naprawdę uciążliwe. Szatkownica do warzyw może także znaleźć swoje zastosowanie w przypadku owoców.

szatkownica do warzyw

Szatkownica do warzyw – sklep Borner

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kilka sprawdzonych modeli szatkownic. Akcesoria są dostosowane do pracy na największych obrotach. Mogą zatem być wykorzystywane na co dzień w profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Dzięki szatkownicy do warzyw możemy bez problemu kroić i siekać nawet najtwardsze jarzyny i owoce. Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych modeli znajdziemy na stronie sklepu https://borner.pl/. Szatkownica do warzyw ze stacją dokującą i wszelkimi niezbędnymi dodatkami już dostępna w sprzedaży sklepu Borner.